GreMi KLIMA, s.r.o.

Kariéra

PROČ PRACOVAT PRO GreMi KLIMA?

Klademe velký důraz na kvalitu a spokojenost – a to nejen vzhledem k našim zákazníkům, ale i k našim zaměstnancům. Naši zaměstnanci jsou pro nás stejně důležití jako naši zákazníci.

Neustále se snažíme zlepšovat naši firemní kulturu a vzájemnou komunikaci.

Stejně důležitá je pro nás i etika podnikání – ta pro nás představuje nejen zásady plynoucí z legislativních předpisů, ale také bezpečnost a ochranu zdraví při práci, ochranu životního prostředí a ochranu informací.

HODNOTY GreMi KLIMA

otevřenost

lidský přístup

důvěra

Nabízené pracovní pozice

Montážní dělník

Náplň práce:

  • Montážní práce v oblasti kontejnerových řešení, technologických celků, vzduchotechniky a klimatizace

Co očekáváme:

  • Manuální zručnost, fyzickou zdatnost
  • Schopnost pracovat v týmu i samostatně
  • Praxe v oboru výhodou, ne nutností
  • Flexibilitu a ochotu cestovat
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí u stabilního zaměstnavatele
  • práci na dobu neurčitou
  • Benefitní program: týden dovolené navíc (nad rámec zákona), příspěvek na stravování (stravenkový paušál), příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

Kontaktní osoba

Petr Mikeš – Ředitel pobočky

Těšíme se
Na spolupráci